Salonda hangi renkleri öne çıkarmalıyız?

Gri ve siyah renkleri tercih edilir. Bronz, gümüş ve mermerle karıştığında güzel bir harman oluşur. Araya yastık ve aksesuarlarla renk katmayı tercih ettik.

Mobilyalarla uyum içindeki yan sehpalar ve döküm aksesuarlar, Brick Home Design. Diğer sehpanın üstünde ev sahibinin zarif dekoratif ürünleri yer alıyor.

Salonun bu köşesinde yer alan Dresuar ve tekli koltuk,

iCA Mobilya’dan, ayna ve dresuar üstündeki objeler, Brick Home’dan satın alınmış.

Pastel tonların hakim olduğu bu şirin çocuk odasında, ev sahibinin istekleri sonrasında hazırlanan özel üretim mobilyalar ile sade bir şıklık elde edilmiş.

Banyonun genelinde mermer tercih edilmiş. Bu da mekana parlak, ışıltılı bir görünüm kazandırmış. Ev sahibinin çeşitli seyahatlerinden aldığı aksesuarlar banyoda yerini almış.

YAN SAYFADA Ebeveyn yatak odası, ışığı bolca alması ve evin geneline hakim gri tondaki kumaşlarla dekore edilmesi sayesinde sade, göz yormayan ama aynı zamanda şık bir alana dönüşmüş. Yatak başı, özel üretim; perdeler ve lambader, Brick Home.

Salonda hangi renkleri öne çıkardınız?_0.jpgSalonda hangi renkleri öne çıkardınız?_4.jpgSalonda hangi renkleri öne çıkardınız?_6.jpgSalonda hangi renkleri öne çıkardınız?_7.jpgSalonda hangi renkleri öne çıkardınız?_5.jpg

Yorum Yaz