Sarı Mutfak Modelleri Ve Fiyatları

Grundig Milano’da 12-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen dünyanın en prestijli tasarım, mobilya ve mutfak fuarı Eurocucina’da geleceğin mutfağının ne kadar heyecan verici olacağını gösterdi.

Ev içerisinde zamanımızın büyük ve önemli kısmını mutfakta geçiriyoruz. Bu açıdan mutfak dekorasyonu oldukça önemlidir. Özellikle renkli mutfak dolapları oldukça dikkat çekici ve son zamanların en yeni trendlerinden oluşmaktadır. Özellikle canlı renklerin seçimi mutfağın daha büyük ve ferah görünmesi açısından çok önemlidir. Özellikle sarı hazır mutfak dolapları ile birlikte mutfağınızı çok daha renkli ve oldukça hareketli bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Sarı mutfak dolapları özellikle son yıllarda en çok ilgi gören ve tercih edilen renklerden oluşmaktadır.

Sarı Mutfak Modelleri Ve Fiyatları ResimleriEurocucina’ya ankastre ürün serisiyle katılan Grundig; ev aletlerini akıllı cihazlar üzerinden kontrol eden HomeWhiz uygulaması, dokunmatik kontrol ekranlarındaki teknolojiyi bir adım ileriye taşıyan Virtual User eXperience (VUX) ve Amerika pazarına özgü, geniş hacimli; et, balık, süt ürünlerinin tazeliğini üç kat daha uzun süreyle koruyabilme özelliğine sahip Custom Fresht buzdolapları ile inovasyon ve tasarım alanındaki iddiasını ortaya koydu.

Akıllı teknolojiyle donatılmış bu mutfaklarda artık yemek yapmak çok kolay ve eğlenceli. Sizin yaşam tarzınızı, tercihlerinizi, arkadaşlarınızı, ailenizi ve hatta onların neleri sevdiğini aklında tutan ve birbiriyle konuşan sistemler dokunmatik kontrollerle misafir ağırlamayı neredeyse oyun haline getiriyor.

Yorum Yaz

65 − = 60