Sehpa Üzeri Dekorasyon Örnekleri 2014

Sehpa Üzeri Dekorasyon Örnekleri 2014

Ev dekorasyonunda en ehemmiyetli ve göz önünde olan noktalardan birisi de orta sehpalardır. Orta sehpalar bilhassa konuklarınızın kullanımında olan alanlar olmakla beraber objeler, mecmua, kitap ve yaratıcı fikirleri sergileyebileceğiniz alanlar olarak tanımlanabilir. Tepsiler içerisinde yer alan kümelenmiş gruplar oluşturabilirsiniz.
Sehpanızın üzerinde çok sayıda kombinasyon oluşturabilirsiniz. Dekorasyonunuzu bitirecek aksesuarları ve eşyaları bu noktalarda bir araya getirebilirsiniz. Son vakitlerin modası olan tepsiler içerisinde belirli temalı kümeler oluşturarak aksesuarları biraraya getirmek fikrini burada görebilirsiniz.
Enteresan nebatlar ve çiçekler ortama canlı ve yaşayan bir enerji katacaktır. Yeşil renkli nebatlar, bonzailer, güz yaprakları dekor emelli kullanılabilir. Ağaç gövdeleri ve dalları dekorasyonda değişik dokunuşları hayata geçiren malzemelerdir.
Sehpa üzerinde dekorasyon fikirleri sehpanızın şekline, rengine göre ve diğer eşyalarınıza göre bir dekor oluşturmalısınız. Oluşturacağınız dekorasyon odanın renklerine de uygun olmak zorundadır. Dekorasyonunuzda renk idarenini sehpalarınız ile yapabilirsiniz. Renkli ayrıntılar oluşturmak ve farklı bir tarzı ortaya çıkarmak için sehpalarınızın üzerini kullanmanız akilane olacaktır.

Çanak, çömlek, tabaklar sehpalarda bulunur, ayrı olarak vazolar, şamdanlar, fener ve kandiller de kullanılacak aksesuarlar arasında ilk sıralarda gelir.

Sehpa Üzeri Dekorasyon Örnekleri 2014 ResimleriYorum Yaz

5 + 4 =