Sevimli Banyo Dekorları

sevimli-banyo-dekorasyonlari (5)

Çocuk olunca bir  evde bütün her şeyiyle onlara özel yerler olmalı.  Pek  yıkanmayı  sevmez çocuklar, sevimli banyo  dekorasyon ürünleriyle  onların da  sevebileceği bir yer haline gelebilir. Çocukluk dan alışılması  gereken kişisel  temizliklerin  şirin  dekorasyon ürünleriyle pekiştirilmesi  gerekir. Kişisel  temizlik  sağlık  açısından da önemli bir yer kapladığı ve hastalıkların büyük bir  bölümü  ellerimizden geçtiğini  çocuklara  anlatmalıyız. Sevecekleri  isteyerek girebilecekleri yer haline  gelmesi  sizin için ufak, onlar için eğlenceli  şeyler yapabilirsiniz.

Diş  fırçalama  alışkanlığın edinmeleri için boylarının yetişebileceği lavabolar, kendilerini görebilecekleri küçük aynalar. Çocuklarınızın diş fırçalamak için banyoya koştuklarını  göreceksiniz. Onlar için  küçük dekorasyon ürünleri banyonun eskiden korkup  giremedikleri yer halinden çıkıp  severek  girdikleri hatta eğlendikleri bir yer haline gelmesi sizlerin elinde. Yıkanmayı sevmez çocukların  çoğu onlar için ufak küvetler çeşitli oyuncaklar, renkli havlularla suya  alıştırabilirsiniz. Renkli sabunlarla kendisini yıkamasına  izin verin. Biraz suda oynaması, oyalanması suya alışmasını  sağlayacaktır.

Güzel kokularla hazırlanmış  bir banyo, sıcak bir yer olması  için gereken oyuncaklarının da olmasıyla çocuklarınız ağlamadan banyodan çıkabilir. Banyoların duvar  rengi genellikle beyazdır, buda banyonun  soğuk bir yer olduğunun anımsatır. Pembe renk sevimli banyo  dekorları kızlar için daha  uygundur. Mavi ise  erkeğin rengidir. Şimdilerde  renk uyumuna  genellikle kimse önem  vermiyor. Sarı, yeşil, kırmızı çeşit çeşit renklerle  dekorlar yapmak  mümkün. Yemek den sonra ellerini yıkamaları için onlara özel sabunlar almak, dişleri için çocuklara özel ürünler almak onların  zorlan  değil de kendi istekleriyle  yapmaları sizleri de mutlu  edecek. Temiz sağlıklı nesiller  için ufak  dokunuşlar  çocuklarınızın çok hoşuna  gidecek.

Çocuklar için  sevimli banyo  dekorlarıyapmak sizlerin çok  zamanını almaz. Ufak  tefek  oynamalarla çocuklarınızın mutlu  edebilir. Onların hayatları boyunca kazanacakları  alışkanlıkları  öğretebilirsiniz. Öğrenmeye en yatkın oldukları  zamanı  sevimli küçük  detaylarla kolaylaştırabilirsiniz. Ağlamadan yıkanabileceği  sizinle kaliteli  zamanlar  geçirebileceği banyolar için fikirler üretilebilir. Zamanla çocuklarınızın  banyoyu  sevdiklerini siz  demeden ellerini, dişlerini, yüzünü  yıkadıklarını ve  bunu  isteyerek  severek yaptıklarına  göreceksiniz. Her şey onların  daha iyi yetişmeleri  alışkanlıkları  kazanmaları  için bütün çabalarınıza  değecek.

Sevimli Banyo Dekorları Resim Galerisi

Sonraki Sevimli Banyo Dekorları Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

Yorum Yaz

+ 16 = 21