Şömine modelleri

Şömine modelleri-4

Evlerde lüksün ve konforun sembolü hep şömineler olmuştur. Salonda bulunan bir şömine zevkin ve huzurun göstergesi niteliğindedir. Yakın zamana kadar şömineler sadece lüks evlerin detayı olarak önümüze çıkıyordur. Günümüzde bacasız şömineler ile artık ulaşılmaz ve zahmetli olmaktan çıkmış durumdadır<strong>. Şömine modelleri</strong> bacasız şömineler ile çok sayıda alternatif içerir oldu.

Bacasız şöminelerde elektrik, doğalgaz ya da sıvı yakıt kullanımı ile beraber evimizin istediğimiz köşesinde zahmetsizce şömine kullanabilmek mümkün. Evde ya da işyerlerinde olduğu kadar kış bahçelerinde ya da açık alanda kullanabileceğimiz şömineler <strong>2015 şömine modelleri</strong> arasında yer alıyor. Bacasız şömineler ile beraber tasarım harikası orta şömineler yaşam alanımızı tam ortasında ısıtacak konforu sağlıyor.

<strong>En güzel şömine modelleri</strong> moda dergileri kadar şömine üreticisi firmalarının sitelerini süslüyor. Mobilya içine monte edilebilecek modeller yanında cam birbirinden şık hayal gücünüzle sınırlı dış giydirme seçeneği sunuyor.  <strong>Şömine modelleri 2015</strong> de birbirinden şık ve tasarım harikası olarak karşımıza çıkıyor. <strong>En şık şömine modelleri</strong> arasında tasarım ödülü almış orta şömineler ilk sırayı almış bulunuyor.

Şömine modelleri ResimleriYorum Yaz

+ 30 = 40