Spor Kanepe Oturma Grupları

Klasik modern derken spor kanepe oturma gruplarını unuttuğumuzu sanmayın. Modern tarzda tasarlanan spor kanepe grupları aynı kanepeler gibi sağlam iskelet üzerine tasarlanmışlardır. Bu spor kanepe oturma gruplarının diğer kanepelerden farkı ise makaslarının ters takılmış olmasıdır. Bu özelliği ile profil iskelet üzerine oturtulan kanepeler yüksek ayaklı olmalrı nedeni ile de dikkati çekmektedir.

Spor kanepe oturma grupları stil ve tarzı ile diğer kanepelerden ayrı olduğunu ispatlamıştır. Diğer kanepeler gibi altında depo kısmı bulunmaktadır. Bu kanepelerin spor olması özelliği ile alt kısmı boş olduğu için çok hafiftirler ve yüksek ayakları nedeni ile de altına kaçan eşyaları, oyuncakları kolaylıkla alabilirsiniz. Ve silmesi de temizlemesi de çok kolaydır.

Spor kanepe oturma gruplarının modern tarzı ve kendine özgü stili neden ile yanlarında kol bulunmadığı için genellikle kendi kumaşı ve oturma kısmı ile bütünlük sağlayacak özellikte bir yapıya sahiptir.  Genellikle tek renk olarak tasarlanan bu kanepeler isteğe bağlı olarak tekli berjer de eklenerek oturma grubu haline dönüştürülebilir. Kırmızı, siyah ve yeşil tonları ağırlıkta kullanılmıştır.

spor oturma grupları, oturma grupları, oturma odası, kanepe takımları, spor kanepe modelleri

Yorumlar

  1. MuzTank 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

7 + 1 =