Stella yemek odası modelleri

stella-yemek-odasi-modelleri (2)

Aradığını yemek odası modelinizi  Stella mobilya da bulabilirsiniz. Aynalı konsol, tv ünitesi, masa ve 6 sandalyeden  oluşan Stella yemek odası modelleri birbirinden güzel ve şık modelleri ile sizleri bekliyor. Özellikle farklı şekillerden tasarlanan yemek masası modelleri görenleri kendine hayran bırakıyor. Ayrıca masa ayaklarının tasarımı salonlarınıza ayrı bir hava kazandıracaktır.

Stella yemek odası modellerinin oldukça geniş bir renk yelpazesi vardır. Beyaz , kahverengi ve siyah Stella yemek odası modellerine çok rağbet görüyor.  Stella yemek odası tasarımları arasında Alex yemek odası , Angel yemek odası , Dekor yemek odası , Arc yemek odası , Elenore yemek odası , Planet yemek odası gibi ve daha fazla zengin modellerinin olduğu koleksiyonunu kesinlikle incelemelisiniz.

Stella mobilya 1974 yılından beri İstanbuldaki fabrikasında üretimlerine devam etmektedir. Stella mobilya tasarımdaki ince ayrıntılar çok dikkat çekiyor. İster klasik yemek odası tasarımlarını ister modern yemek odası takımlarını rahatça Stella mobilya da bulabilirsiniz.

Stella yemek odası modelinizle davetleriniz ve siz oldukça keyif verici yemekler yiyebilir ve hoş sohbetler de bulunabilirsiniz.

Ev dekorasyonunuzda önemli bir yere sahip olan yemek odası modelleri Stella mobilya da istediğiniz tarz ve model  seçeneğinde bulacaksınız ve görsellik açısından çok büyük katkı sağlayacaktır.

Stella mobilya yemek odası modellerinizi evinize gelen misafirleriniz de çok beğenecekler ve size neren aldınız diye soracaklardır. Stella mobilya her sezon yenilediği yemek odası koleksiyonları ile kaliteli , konforlu , şık ve estetik modellerle sizlerin her zman beğenisini topluyor. Yemek odası takımlarının uygun fiyat ve ödeme seçenekleri de çok uygun diyebiliriz. Sizler de farklı sıra dışı bir yemek odası tasarımı arıyorsanız Stella mobilya size doğru bir adres olacaktır.  Stella mobilya yemek odası modellerini yakından görünce siz de bir  modeline sahip olmak isteyeceksiniz deriz.

Stella yemek odası modelleri ResimleriYorum Yaz

+ 45 = 49