Stor Perde Modelleri 2015

stor-perde-modelleri (2)

Eski uzun tül ve perdelerin yerini son yıllarda kullanımı kolay olan ve şık görünen stor perde modelleri aldı. Basit bir mekanizmaya sahip olan stor perdeler evinizin tüm odalarında ve mutfaklarda kullanılabiliyor. Eski tip perdelere göre daha kolay kullanılıyor olması da stor perdelere olan ilgiyi arttıran sebeplerden biridir. 2015 stor perde modelleri desenli, renkli ve  sade olarak farklı zevklere hitap edecek biçimde tasarlanmıştır.

Evlerin gelinliği olarak tanımlayabileceğimiz tül ve perdeler her geçen yılla birlikte pek çok değişikliğe uğradı. Stor perde modelleri 2015 koleksiyonu ise perde anlamında gelinen son noktayı ifade ediyor. Ev hanımlarını zorlayan tül asma işi stor perdeler sayesinde tarih oldu. Kolayca asılıp çıkarılabilen storlar oturma odalarınız için daha sade, salonlarınızı için ise gösterişli şekillerde tasarlanabiliyor. Geniş renk skalasıyla stor perde modelleri seçimi yaparken odanızdaki koltuk ve aksesuarları göz önünde bulundurmanız daha kolay karar vermenizde yardımcı olacaktır. Genellikle soft renklerden tasarlanan renkli stor perde modelleri krem rengi zemin üzerine renkli çiçekler ilave edilerek de tasarlanabiliyor. Çiçekli baskılar perdelerin aranılan desenlerinden biri olması nedeniyle stor perdelerde de tercih ediliyorlar. Çiçekli stor perde modelleri eski tarzda tasarlanan perdelerden vazgeçemeyenlere de hitap ediyor. Büyük çiçek desenli perdeler hepimizin evlerinde eski yıllarda kullanılan bir modeldir. Yeni trend olan stor perdelere de çiçek deseni uygulanması storlara olan ilgiyi arttırıyor.

Zebra stor perde modelleri fazladan bir güneşlik kullanmaya ihtiyaç duyulmayan bir seçenek. Sık işlenen bölümlerin ikisini üst üste getirdiğinizde içerisinin görünmesini engelleyen zebra modeller hem daha ekonomik hem de son derece fonksiyonel bir perde modeli. Sunduğu tüm seçeneklerle dekorasyon ve kullanışlılık anlamında sınıfı geçmeyi başaran stor perde modelleri desenli ve koyu renkli olarak mutfaklar için iyi bir alternatif oluyor. Stor perdelerin uç kısımlarına uygulanan taş detayları ise dekoratif bir süsleme açısından hoş görünüyor.

Taşlı stor perde modelleri son derece dekoratif ve bir o kadar kullanışlı modellerdendir. Hem kullandığınız alanın dekorasyonuna katkı sağlar hem de klasik perdelere nazaran daha kolay kullanılır. Bu açıdan bakıldığında tüm stor perde modelleri daha iddialı ve bir o kadar da kullanışlıdır diyebiliriz.

Stor Perde Modelleri 2015 Resim Galerisi

Sonraki Stor Perde Modelleri 2015 Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

Yorum Yaz