Tablo Ve Ayna Modelleri

Son yıllarda modern eşya tarzı da değişim göstermekte ve özellikle dekorasyonda ağırlıklı olarak kullanılmaya başlanan ev aksesuarları, kitaplıklar, tablo ve dekoratif ayna modelleri de bu değişime renk katmaktadır. Ayna insan hayatında oldukça önemli bir yeri olan ev aksesuarlarındandır. Tablolar ise eskiden sadece antika severlerin ya da koleksiyoncuların takip ettiği ürünlerken, artık birçok evin duvarını süslediğini görmekteyiz. Hemen hemen her evde birden çok tablo ve ayna modellerine rastlanmaktayız. Modern döşenen evlerin birçoğunda ihtiyaca hitap eden aynalara ek olarak, dekor amaçlı değişik tarz ve şekillerde tablolar da bulunmaktadır.

Özellikle eskiden değişik renk ve şekillerde duvar kâğıtları ile süslenen salon duvarları artık odaya ve bulunduğu mekâna derinlik katan aynalar veya tablolar ile şekillendirilmektedir. Ayna modelleri içerisinde; pirinç, resim çerçeveli, el işlemesi aynalar dışında, geometrik şekillerde, parçalı, hayvan figürlü, resimli, saat şekillerinde gibi birçok değişik alternatif olabilecek ayna çeşitlerine de rastlamaktayız.

Genç kesim bu tarz modern, abartıdan uzak, fazla renk karmaşası yaratmayan tablo ve ayna modellerine daha çok rağbet etmektedir.

Tablo Ve Ayna Modelleri ResimleriYorum Yaz

35 + = 44