Tasarım Aydınlatmalar

tasarim-aydinlatma-modelleri (8)

Evinizin mobilyalarını ve diğer eksiklerini tamamladıktan sonra sıra aydınlatmalara geliyor. Evinizin dekorasyonunda en az mobilyalar kadar öneme sahip olan aydınlatmalar evinizin duruşunu tamamen değiştirebilir ve şıklığına şıklık katar.

Aydınlatmaları sadece tavana asılı lambalar olarak düşünmemek gerekir. Aydınlatma olarak çok geniş düşünebiliriz. Ama bizler daha çok tavana asılı lambaları, avizeleri kullanıyoruz. Bunlarda da genelde klasik modeller tercih ediliyor. Sadece bizi verilen, sunulan lambalarla artık yetinmeyip zevkimize ve isteğimize uygun aydınlatmaları seçebiliriz.

İstersek daha özel tasarlanmış aydınlatmaları kullanabiliriz. Bunlar hayvan figürleri olabileceği gibi çok çeşitli modeller de olabilir. Bir çiçek şeklini verdirebiliriz mesela. Yaprak şeklinde olabilir.

Aydınlatma olarak mumları da kullanabiliriz. Çok değişik tasarlanmış çok çeşitli mumları da aydınlatma olarak kullanabiliriz. Renkli mumlarla hem görsellik hem de aydınlatma sağlayabiliriz. Aydınlatmalarla hem görsellik hem de yeteri kadar bizi yormayacak şekilde aydınlanmış olalım…

tasarim-aydinlatma-modelleri (11)

aydınlatma modelleri, aydınlatma fiyatları, modern aydınlatmalar, aydınlatma, 2014 aydınlatma modelleri

Yorum Yaz

1 + 1 =