Tekli Koltuk Modelleri 2014

Son yıllarda oldukça dekoratif ve şık modellerle karşımıza çıkan tekli koltuk modelleri yeni tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Klasik çizgiler ve oyma detaylarla süslenen yeni ürünler resmen göz kamaştırmaktadır. Rengârenk desenli kumaşlarıyla farklı geometrik şekillerle sizlerin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca mobilya dünyasının en moda tasarımları yansıtılmıştır. Açılır katlanır modeli ve alt kısmı baza olarak kullanılan modelleri de bulunmaktadır.

Tekli koltuk modelleri içerisinde çok şık modeller yer almaktadır. Çiçek desenli kumaşlarla döşenen koltuklar, evinizde bahar havası oluşturabilir. Ayrıca siyah, beyaz ve kahverengi deri döşeme ile kaplanan koltuklar bulunduğu her ortamın şıklığına şıklık katmaktadır. Klasik eski oyma koltuklar, günümüzün modern çizgileriyle buluşturularak mükemmel tasarımlarla göz alıcı modeller meydana çıkarılmış. Sizlerde ev dekorasyonlarınızda mutlaka yer vermelisiniz.

Eviniz için almayı düşündüğünüz tekli koltuk modelleri, evinizin renkleriyle uyum içinde olmalıdır. Aldığınız model ne kadar mükemmel olursa olsun, eğer odanızın renkleriyle uyum içinde değilse yaptığınız bu yenilik göze hoş gelmeyecektir. Tam tersi kötü bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Sizlerde bu modern koltuklardan birini eviniz için düşünebilirsiniz.

Tekli Koltuk Modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz

6 + 4 =