Tekne yat iç dekorasyonları

Capatect STİL TEKNE STİLLERİ

Motorsailor Keyfi

Teknelerin güverte kısmı için düşünülen masa ve sandalyeler dış mekana uygun malzemelerden seçiliyor. Özellikle yağmur, deniz suyu gibi dış etkenlere dayanıklı olması önemli. Aynı zamanda hafif ve taşınabilir ürünler olmalı. Bunun için polyester örgü sandalyeler veya ince metal ayaklı masalar ideal parçalardan.

Motoryacht Konforu

Boyları 60 metreyi bulan megayatlarda iç mekan kadar dış alanda da keyifli düzenlemeler yapmak mümkün. Bunun için tasarımcılar özellikle modern şezlong ve lounge oturma grupları kullanarak hem güneşlenmeye hem de sohbet ortamlarına olanak sağlayan parçalar tercih ediyor. Sizde böyle bir ortamdan ilham almak isterseniz, yine bahçeler için uygun plastik rattan gövdeli koltuklar, tik sehpalar ve polyester kumaşlı ürünler kullanmaya dikkat edin.

19,99 TL-24,99 TL, (0212) 801 04 03.

Metal veya pirinç tealight aydınlatmalar kullanarak ortama loş binşık yayılmasını sağlayın.

Sailboal Tutkusu

Macera severlerin tercihi, 15-18 metre uzunluğundaki yelkenli tekneler özellikle yarış için ideal olan modellerdir. Bu tarzda bir yelkenlide katamaran veya yat modellerindeki lüksün aksine çok daha rahatlık, kullanımı pratik malzemeler tercih edilebiliyor. Doğal ahşap masalar, sert plastikten mutfak ürünleri, emaye sofra grubu gibi outdoor tarzına uygun parçalar seçin. Bu stili uyarlarken örgü battaniyeler, çizgili marin minderler ve halat örgüsünden dekoratif ürünler seçebilirsiniz.

Tekne yat iç dekorasyonları

Tekne yat iç dekorasyonları

Tekne yat iç dekorasyonları

Tekne yat iç dekorasyonları

Tekne yat iç dekorasyonları

Tekne yat iç dekorasyonları

Yorum Yaz