Tekzen Tv Üniteleri

tekzen-tv-uniteleri (2)

Yeni led ve plazma televizyonlar trend olunca tv ünite ve sehpaları da vazgeçilmezlerimizden oldu. tekzen tv ünitesi modelleri ise en fazla alternatif sunan markalardan biri oluyor. Klasik modellerden, dar alanlarda kullanabileceğiniz ergonomik tasarımlara kadar pek çok seçenek sunması markaya olan ilgiyi de artırmış durumda. 2015 tekzen tv ünitesi modelleri ile ilgili sizler için araştırma yaptık ve bu sezonun trend modellerini bir araya getirdik.

Plazma televizyonlar hem kaliteli görüntüleri hem de az yer kaplıyor olmaları nedeniyle uzun bir süredir evlerimize yerleşmiş durumda. Tekzen tv ünitesi modelleri 2015 özel tasarımlarıyla da az yer kaplamayı hedefliyor. Her modelin hem duvar aparatı hem de ayaklı olarak kullanılabilecek sehpa tarzı tasarımı mevcut. Tüm alternatifleriyle evlerinize en uygun tasarımı seçmenize yardımcı olabilecek tekzen tv ünitesi modelleri arasında ahşap olanlar daha fazla tercih edilmekte.

Evlerin mobilyalarıyla da uyum sağlayabilen ahşap üniteler fiyat anlamında diğer tasarımlardan biraz daha yüksek fiyatlarla satışa sunuluyor. Tekzen ahşap tv ünitesi modelleri klasik görüntüsünün yanında ev ortamına en uyumlu mobilyalardan biridir. Çeşitli renk alternatifleri de sunan ahşap üniteler arasında en çok tercih edilen renk kahverengi oluyor. Tekzen siyah tv ünite modelleri ise birçok kişinin vazgeçilmezi. Ancak tercihe göre açık renkler de evlerde sık bir şekilde karşımıza çıkabiliyor. Son zamanların mobilya anlamında moda rengi olan beyaz da sık tercih edilenler arasında.

Tekzen beyaz tv ünitesi modelleri özellikle avangarde mobilyalarla büyük bir uyum sağlamakla birlikte lüks ve ferah bir görünüme imza atıyor. Ahşap modellerden sonra en çok ilgi görenler ise cam üniteler oluyor. Tekzen cam tv ünite modelleri klasik mobilya görünümünden uzak ve modern bir çizgi taşıyor. Cam ünite modellerini kullanırken ahşap modellere nazaran daha dikkatli olmak gerekir.

Tekzen tv ünitesi modelleri sundukları tüm alternatiflerle birlikte evlerinizin her köşesine uyum sağlayabilecek kadar ergonomik ya da dilediğiniz kadar büyük olabilmekte. Gerek renk seçenekleri gerekse boyutlarıyla her anlamda gözlere hitap edebilen tekzen tv ünitesi modelleri fiyatları açısından bakıldığında da çok sık tercih edilen bir markadır. Tekzende 89,99 liradan başlayan fiyatlarla tv ünite modelleri bulabilirsiniz.

Tekzen Tv Üniteleri ResimleriYorum Yaz

6 + 4 =