Terazi burcu ve dekorasyon

terazi-burcu-ve-dekorasyon (1)

Estetik ve güzelliği her zaman çevrenizde görmek ister ve bunlan takdir edersiniz. Hava elementinden olduğunuz için eviniz havadar bir görünüm sergilemelidir. Geniş açılan camlar, pencere ve kapılar sizi cezbeder. Evin her yanında aynı renklerin olmasını istemezsiniz. Tonsürton açılan renkler, hem birbiriyle uyumlu olacak, hem de hoşunuza gidecektir. Çoğu mimar ve dekoratör bu burçtan çıkar. Zevk sahibi olan siz Teraziler, evinizde cam, aynalar ve büyük pencereler olmasına dikkat edersiniz. Sanat eserleri, içinde sanatın bulunduğu eşyalar sizin için önem taşır. Aksesuarlarınızda simetri olmalıdır.

Benim size önerim, hayatınızdaki dengeyi daha iyi sağlayabilmeniz için dengesizliğe ihtiyacınızın olduğunu aklınızdan çıkarmamanız olacaktır. Eşyalarınız arasındaki o müthiş dengeyi sarsacak kontrast renkte bir aydınlatma size bunu hatırlatabilir.

Mobilyalar: İkili koltuklar, kanepeler, uzak doğu motifleri ve rahat oturma yerleri bu burcun insanını dinginleştirir. Hayatlarına biraz daha renk katmak içinse, gül desenli ve patchwork koltuk ve sehpaları kullanmaktan mutluluk duyarlar.

Kumaş: Divitin, pazen, yumuşak tonlar ama renkli kumaşlar. Düz kumaşlar, küçük puantiyeler, pötikare örtüler.

Aksesuarlar: Sehpalar ve duvar rafları görebilirsiniz. Yine uzanmak için büyük minderler, yer yastıkları evlerinde çok yer alır. Sehpalara önem verirler.

Aydınlatma: Loş aydınlatmalar, renk oyunları. Aydınlatmada, net ışıktan hoşlanmazlar ve romantik etkileşim için yerden aydınlatmalı ışıkları ve abajurları tercih ederler.

Terazi burcu ve dekorasyon ResimleriYorum Yaz

39 − = 34