TERAZİLER AÇISINDAN EKİM AYI

Sevgili Teraziler yeni yaşınız kutlu olsun. Doğum gününüzle beraber büyük iyicil Jüpiter’in bir yıl boyunca sizinle beraber olacağını ve şanslı olduğunuzu hissedeceğiniz büyük gelişmeler yaşatacağını müjdelemek isterim.

Ekim ayına, olduğunuzdan daha hırslı ve kararlı tavırlar içinde yeni bir döneme başlangıç yapacaksınız.16 Ekim’den sonra ilişkiler alanında dengeyi kurmak için çaba sarfedeceksiniz. Sizi zorlayan karar vermeye yönelten bu günlerde iş hayatınız veya evlilik gibi ciddi paylaşımlı ilişkilerinizde karşı tarafın sizi zorlaması denge kurmanızı zorlaştırsa bile önemli sonuçlanmalar yaşayacaksınız. Siz kararsız kalsanız da kadersel olaylar sizi neticeye ulaştıracaktır. Bazı şeyleri ilk başta kaybetmiş gibi görünseniz de Jüpiter desteğiyle önümüzdeki bir yılın şanslısı olduğunuzu unutmayın.

KOÇ Ekim ayı uzun süredir sizi atıl bırakan sonuçlanmayı bekleyen konuları gündeminize taşıyacak ve bazı şeyleri sonlandırarak yeni başlangıçlar için karar alacaksınız.

BOĞA Finansal açıdan istediğiniz gelişmeyi elde etmek için hareketli günler yaşıyorsunuz. Girişimlerinizin verimini ayın sonuna doğru hissetmeye başlayacaksınız.

İKİZLER Keyfinizi yerine getirecek, uzun zamandır hissetmediğiniz huzurlu günler yaşayacaksınız. Bunu fırsat bilerek şansınızı zorlayabilirsiniz.

YENGEÇ Ev hayatınız şenleniyor. Evinizi güzelleştirmek veya yenilemek için fırsatlar sizi bekliyor.

ASLAN Sizin coşkunuzu körükleyecek, beklediğiniz fırsatları yakalayacak ve değerlendirmek için girişimler yapacaksınız.

BAŞAK Estetik değerlerinizi geliştirmek ve güzellikler için para harcamak isteyeceksiniz. Siz doğallığın savunucusu olduğunuz için seçeceğiniz yöntemler sizi tatmin etmeli.

AKREP Kendi iç dünyanızı zenginliğini keşfedeceksiniz. Duygusal travmalardan koparak içinizde iyimserlik hislerinin yükselmeye başladığı bir başlangıç yaşıyorsunuz.

YAY Umutlarınızı zenginleştirecek hayattan daha fazla zevk almanıza olanak sağlayacak huzur unsurunu yakalamak ve hayatınızı yenilemek isteyeceksiniz.

OĞLAK İşlerinizi düzene sokmak ve ev yaşantınızı daha güçlü hale getirmek için bazı ortaklıkları değerlendireceksiniz. İş ortağınızın veya eşinizin gücü size şans getirecek.

KOVA Uzun süreli seyahatler iş için bile olsa orda yakaladığınız güzel dostluklarla çok keyifli hale gelecektir.

BALIK Maddi kaynaklarınızın hareketlenmesi ile estetik için kesenin ağzını açacaksınız. Güzelleşmek için bazı estetik girişimlerde bulunacaksınız.

TERAZİLER AÇISINDAN EKİM AYI _31.jpg

Yorum Yaz