toplantı masaları

toplanti-masalari (5)

Toplantı masaları her ofisin olmazsa olmaz dedikleri eşyalardan biridir. Bu toplantı masalarının çok fazla değişik ebatlarda şekilleri bulunmaktadır. Toplantı masalarının en büyük özelliğinin herkese yetecek büyüklükte olması ve konuşulanların herkes tarafından yeterince duyulması gerekmektedir. Gereğinden büyük masalar veya çok geniş masalarda herkes birbirine yeterince uzaklıkta olmadığından yeterli iletişim kurulamaz ve bazı konularda iletişim kopukluğu olmaktadır.

Gereğinden küçük masalar ise fazla kişiyi alamayacağı sıkış tepiş oturma sonucu rahatsızlık vereceğinden iletişimde ve konuşulanların takipliliği açısından sorun yaratmaktadır.

Toplantı masaları kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval biçimde olmaktadır. Bu modellerden en iyi olanı yuvarlak olan modeldir. Çünkü bu yuvarlak toplantı masaları ile herkes birbirinin yüzlerini en iyi şekilde gördükleri için yeterli iletişim kurarak daha verimli olurlar. Tabii ki bu yuvarlak masaların bir kusuru da çok fazla kişi alamamasıdır. Kişi sayısı fazla ise oval masaları tercih edebilirsiniz.

Toplantı masalarının dinamikliği sürdürmesi ve bulunduğu ortamdaki stresli havadan çıkartıp canlılık vermesi için bilindik koyu renkli kasvetli havayı bırakacak modern masalardan olanını seçmeliyiz. Bizim için dekorasyon ne kadar çok önemli ise çalışanlarımızın da hevesli çalışması o kadar çok önem taşımaktadır.

toplanti-masalari (2)

toplantı masaları, ofis mobilyaları, ofis mobilya modelleri

Yorum Yaz

89 − = 85