Tuğla Duvar Kaplamalar

tugla-duvar-kaplamalari (3)

Görsel açıdan evinizin dekorasyonunu faklı bir boyuta taşımak isteyenler için tuğla duvar kaplamaları tavsiye edebiliriz. Tıpkı duvar kağıtları gibi üç boyutlu bir görüntüye sahip olan tuğla duvar kaplamaları da evinizde dekorasyondaki yerini şimdiden görür gibiyiz.

Evinizin duvarlarını tek renkle veya tek desenle çarpıcı bir görünüm yakalamak istiyorsanız bunu değişik duvar kağıtları veya duvar boyaları, duvar stickerı kullanarak yaparak iki üç katı masraf yapmak yerine üç boyutlu tuğla duvar kaplama kağıtları kullanarak yapabilirisiniz. Özellikle parlak renkler ve büyük boyutlu desenler ve renklerden hoşlanmıyor iseniz sizler için tuğla duvar kaplamaları vazgeçilmez olacaktır.

Dekorasyonda en vazgeçilmez öğelerden biri olan duvarlarımızı değişik ve çarpıcı boyutlara taşımayı isteriz. Küçük dokunuşlar ile faklı bir boyuta taşıyacağınız evinizdeki dekorasyonu belli boyutlarla sınırlamayın. Yeni fikirlere yeni tarzlara her zaman birazda farklılık yaratarak özellikle duvarlara yapacağınız küçük dokunuşlar ile başlayın.

Evinizdeki boş olarak duran duvarları tuğla duvar kaplamaları ile konuşan duvar haline getirerek hayatınızda kendiniz ile her daim sohbet edeceğiniz bir alan yaratın. Tuğla duvar kaplamaları ile evinizin dekorasyonunda yeni bir çağ açın.

tugla-duvar-kaplamalari (10)

tuğla duvar kaplamaları, kaplama, duvar kağıtları, dekoratif duvar kağıtları

Yorum Yaz

+ 72 = 82