Tül perde modelleri

tul-perde-modelleri (3)

Bayanlarımızın evlerinin dekorasyonlarında vazgeçilmezi tül perde modelleri olmaktadır. Çok da doğrudur diyoruz. Çünkü perde modellerinin şıklığı evinize ve tüm eşyalarınıza yansıyarak dekorasyonunuz da önemli bir yere sahiptirler.

Perde modellerini yenilemek isteyenler, yeni eve taşınanlar evlenip yeni ev kuracak çiftler için bu yıl çok şık ve kuhteşem tasarıma sahip tül perde modelleri. Evimizin dekorasyonun da  ana unsur sayılan tül perde seçimimizi yaparken çok dikkatli davranmamız gerekmektedir.Bu yıl perde koleksiyonların da  daha çok pastel tonların ve ihtişamlı tasarımların ön plana çıktığını gözlemliyoruz.

Özellikle bu yıl salon ve yatak odalarınız için Fransız tül perde modelleri çok moda.  Tül perde modellerinde  kendinden kabartma desenler, saçaklı modeller çok beğeniliyor. Sizlerde tül perde tasarımlarını görmek ve incelemek için  Brillant, Taç, Vivaldi, Pierre Cardin, English Home ve Linens gibi ünlü markaların tasarımlarına fikir almak adına bakabilirsiniz.

Evinizin dekorasyonuna uygun olarak tül oerde tasarımlarında renk seçeneklerini değerlendirip , mavi, turkuaz, sarı, pembe, beyaz gibi en popüler renklerden seçim de bulunabilirsiniz. Tül perde modellerini fiyatları  Evkur, Evve, Koçtaş gibi mağazalarda farklı çeşitlerde ve  ucuz fiyatlarda ve uygun tül perde çeşitlerini çok ucuza bulabilirsiniz.

Tül perde tasarımları katlamalı tül perdeler, rustik tül perde modelleri, Japon tül perde modelleri, mekanizmalı tül perdeler, klasik perdeler, modern perdeler en farklı en trend tasarımları ile camlarınızı adeta bir gelin gibi giydirebilirsiniz. Klasik ve modern havayı bir arada sunan tül ve perdelerde daha çok, beyaz, krem, kahve gibi daha naturel ve pastel tonlar kullanılırken, zevkinize göre cıvıl cıvıl rengarenk tül ve perde modelleri de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ayrıca bu yıl çok moda olan İp tül perde tasarımlarına göz atmanızda da yarar var diyebiliriz.  Evlerde şıklık ve estetik açıdan genellikle yerlere kadar uzanan tül perde modelleri görüntü açısından çok muhteşem bir havayı dekorasyonunuza anında katacak modellerden oluşuyor. Tül perdelerde şifon, organize, ipek, polyester gibi birçok modeli bulmak mümkündür.  Tül perde modellerimizde zengin renk ve desen çeşitliliği sayesinde zevkinize uygun tercihi rahatlıkla yapabileceksiniz deriz.

Tül perde modelleri Resim Galerisi

Sonraki Tül perde modelleri Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

Yorum Yaz