Tv Koltuk Modelleri Ve Fiyatları

tv-koltuk-modelleri (1)

Günümüz yaşantımızda olmazsa olmazlarımızdan olan televizyonlarımız ve seyrederken aldığımız zevk hiç bir şeye değişmeyiz. Sevdiğimiz filmleri,dizileri,spor programlarını,haber programlarını seyrederken de en rahat bir şekilde oturup seyretmeyi çok severiz, koltuklarımız bazen bize yetmeyebilir, firmalarımızın bu ihtiyacı karşılamak ve müşteri memnuniyetini yakalamak adına özel TV koltukları tasarlamışlardır.

Bu firmaların başında gelen Bellona markası biraz daha ileriye giderek TV mizi seyrederken gün içerisinde yorulan bedenimizi dinlendirmek için masajlı Tv koltuğu bile tasarlamıştır. Lotus masajlı Tv koltuğu adını  verdiği bu modelini Bellona mağazalarında mutlaka görmelisiniz eğer rahatlığımıza önem veriyorsak, diğer firmaların koleksiyonunda da yer verilen Tv koltukları İstikbal mobilya, İkea, Mondi, Doğtaş gibi belli başlı markalarda da bulabilirsiniz.

Doğtaş markasında adını Daddy adı ile sunan Tv koltuğu üstün tasarımı ve dar mekanlara sığdıran özgün tasarımıyla siyah ve beyaz deriden üretilmiş olup uzun ömürlü metal iskelet yapısıyla sırt minderindeki  kuş tüyü süngerle doruğa ulaşan konforu müşterilerine sunmuştur.

Bizce her evde olması gereken bir TV koltuk modelidir,eğer böyle bir koltuğa evlerimiz de sahipsek seyredilen televizyonun keyfine doyum olmayacaktır.

tv-koltuk-modelleri (15)

Yorum Yaz

14 − 10 =