Ünlülerin Ev Dekorasyon Modelleri

Kuzey Afrika, Ortadoğu, Akdeniz, Yunanistan ve istanbul gibi şehir ve coğrafyaların sanat, mimari ve mücevher alanlarındaki estetik olgular bana ilham veriyor. Vazgeçemediğiniz renkler ve materyaller? Pastel ve mücevher tonlarında süetler, pirinç aksesuarlar, turkuaz taş, son zamanlarda mavi beyaz peştamal deseni ve kadife…

Ev dekorasyonundaki vazgeçilmeziniz

Seyahatlerimden topladığım anı niteliğinde objeler, ilgi alanlarıma uygun masa üstü kitapları, geometrik ve etnik desenli yastıklar, taze yeşil yapraklar, mevsimine göre bir koca çanak dolusu limon veya nar. Ya da limon yerine mücevher tonunda renk patlamaları, aynalar ve pirinç detaylar da hoşuma gider. Sehpanızdan veya yemek masanızdan neleri eksik etmezsiniz?

Benim için masanın üzeri ne kadar dolu ise o kadar iyidir. Sehpamda her zaman anılar ve hoşuma giden objelerin birbirleşimi vardır. Bu hiçbir zaman düşünülmüş, çalışılmış bir seçki değildir. Bohem ve estetik olmayan kalabalıklardan hoşlanmam. Yemek masamda karışık seramikler, porselenler, kristal kadehler ve gümüş aksesuarlar, klasik çatal bıçaklar görmek hoşuma gider.

Bir ofis gününüz nasıl geçer?

Ofise girdiğim anda Mehry Mu ekibi ile gülmeye başlarız ve gün bittiğinde hala gülüyoruzdur. Gülmek ve Türk kahvesi içmek dışında ofisle ilgili çok fazla rutin oturtamıyorum. Email’lerime genelde yolda bakıyorum ve cevap yazıyorum. Selamlique’ın Türk kahvesi makinasından çikolatalı kahve içip. Cup of Joy’un ‘raw’ çikolatasını yemekle başlayan günüm içinde bir noktada kendimi üretim için atölyelerde ya da pazarlama ve satış konulan ile alakalı dışarıda bir yerlerde toplantıda buluyorum.

Hayattaki en büyük lüksünüz nedir?

Yaratıcı iç sesimin peşine düşüp, hiç bırakmama şansına sahip olmuş olmak. Stresten arınmak için neler yaparsınız?

Herkes yattığında bahçeye çıkıp derin derin ve uzun uzun nefesler alırım. Mehry Mu çantalara nerelerden ulaşabiliriz?

Mehry Mu Bebek Mağazası’nın yanı sıra mehrymu.com, Beymen Blender mağazaları, beymen.com, Midnight Express, lidyana.com, Vetrina Ankara, Fenix Alaçatı, FourSeasons the Bosphorus’ta satışlarımız var.

Ünlülerin ev dekorasyon modelleri_2.jpgÜnlülerin ev dekorasyon modelleri_6.jpgÜnlülerin ev dekorasyon modelleri_1.jpgÜnlülerin ev dekorasyon modelleri_7.jpgÜnlülerin ev dekorasyon modelleri_11.jpgÜnlülerin ev dekorasyon modelleri_0.jpgÜnlülerin ev dekorasyon modelleri_13.jpgÜnlülerin ev dekorasyon modelleri_3.jpgÜnlülerin ev dekorasyon modelleri_22.jpgÜnlülerin ev dekorasyon modelleri_4.jpgÜnlülerin ev dekorasyon modelleri_21.jpgÜnlülerin ev dekorasyon modelleri_17.jpg

Yorum Yaz