Uzakdoğu yatak odası modelleri

uzakdogu-yatak-odasi-modelleri (1)

Yatak odasınız da sıra dışı farklı tasarımlar isteyenlerdenseniz Uzakdoğu yatak odası modelleri tam sizlik diyebiliriz. Uzak doğu kültürünü yatak odalarınıza yaşatmak ve dekorasyonunuza sıradışı farklılıklar katmak için Uzakdoğu yatak odası modellerini incelemelisiniz.

Günümüz de ilgi gören modeller arasında olan Uzakdoğu yatak odası modelleri tercihler arasına girmeyi başarmıştır. Japon yatak odası adı da verilen bu modeller  sizler için özel ölçü ve renklerde üretilmektedir. Uzakdoğu kültüründe yatak odası takımları oldukça sade hazırlanmaktadır. Ayrıca sade modeller olsa da gözlere hoş gözükmektedir. Uzakdoğu yatak odası tasarımlarının en büyük özelliği  ise yerden yüksekliğinin oldukça alçak olması. Nerdeyse bizlerin eski tabiri ile yer yataklarına benzetebiliriz.

Son zamanlarda bir Uzakdoğu rüzgarı giyimden dekorasyona ve mobilya sektörüne kadar çok moda olduğunu söyleyebiliriz. Uzakdoğu yatak odası modelleri ile sade ve zinde kalmanızı sağlayan, amacına uygun bir tasarım olduğunu hemen fark edeceksiniz.  Biraz pahalı fiyatlara sahip olsa da taksitli imkanlarıyla daha kolay satın alabilirsiniz.

Uzakdoğu yatak odası modellerinde  özellikle feng shui tarzı modeller rağbet görmekte.  Ferahlığı ve konforu ön planda tutan bu yatak odası dekorasyonları, şık ama aynı zamanda da modern ve konforlu tarzı ile dikkat çekiyor.  Minimalist çizgilerle konfor ve şık bir tarzı yansıtan bu tarzı siz de çok seveceksiniz. Günümüz de trendlerin başında gelenlerden biri de Japon stili yatak odası dekorasyonudur. Zen felsefesi ile birlikte tasarlananan Uzakdoğu yatak odası modellerinde geometrik desenler ve çizgiler olmaktadır. Bu modeller de detaylara fazla yer verilmemiştir.

Uzakdoğu yatak odası modelleri ile son derece şık, klas ve modern bir görünümü yatak odalarınıza kazandıracaksınız. Uzakdoğu yatak odası tasarımlarında yer verilen renklerin başında  kahverengi,siyah, krem ve kırmızı renkleri kullanılır. Çok fazla canlı renler tercih edilmez. Ayrıca Yatak başları sadedir. Yataklar geniş ve sadedir, yatakların kenarlıkları yoktur.İsterseniz bu sade görünümle beraber lambader adı verilen ayaklı lambalar da minimalist Uzakdoğu stili yatak odası dekorasyonunda kendine yer bulabilir. Bu tasarımlardan yatak odası modeli gibi bir hayaliniz varsa kesinlikle Uzakdoğu yatak odası modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Uzakdoğu yatak odası modelleri ResimleriYorum Yaz

+ 12 = 22