Yağmur Köşe Takımı Modelleri

yagmur-kose-takimlari (18)

Köşe takımları konforlu ve kendine özgü bir tara sahip. Yağmur mobilya köşe takımı modelleri de sizlere bu anlamda sayısız alternatifler sunuyor. Köşelerinizin özel parçaları olan takımlar bu yıl yine en güzel seçenekleri evinize taşıyacak. Yağmur mobilya köşe takımı modelleri 2015 yılına canlı renklerle giriş yapacak. Köşe kırlentleri ve puflarıyla bir bütün olan koltukları yeni yılda yine çok göreceğiz. 2015 yağmur mobilya köşe takımı modelleri uzun zamandır olduğu gibi yeni yılda da çok beğenilen parçalarıyla karşımıza çıkacak. Hem salonlarda hem de oturma gruplarında kullanabileceğiniz ve sizleri rahat ettirecek yağmur mobilya köşe takımları yeni sezonda açık ve koyu renklerin sentezinden oluşuyor.

Büyük renkli kırlentler de bu güzel köşe koltukların en güzel parçalarından biri. Önceleri belirli ölçülerin dışına çıkılmayan köşe takımlarında şimdi her boyutta bir takım bulabilirsiniz. Küçük oturma odalarında az yer kaplaması nedeniyle tercih edilen yağmur mobilya mini köşe yakımı modelleri ile tam tercih ettiğiniz gibi. Bu takımlarla dilerseniz şık bir puf ya da desenli bir berjer seçebilirsiniz. Son yıllarda çiçekli berjerler daha çok beğenilen bir parça olmaktadır. Yeni yılda yine sizleri rengarenk köşe koltuklar ve berjerler bekliyor.

Desenli ya da düz renkli sade seçenekleriyle yağmur mobilya köşe takımı modelleri içerisinde evinize uygun onlarca takım görebilirsiniz. Düz renkli bir takım seçtiğinizde beraberinde büyük çiçekli rengarenk kırlentler seçerek evinize renk katabilirsiniz. Her tarz tasarıma rastlayabileceğiniz köşe takımı modelleri yağmur mobilya farklıyla evlerinize tarz katacak. Köşelerinizi süsleyen bu takımlar şimdi yeni boyutlarıyla daha özel.

Sezonun ilk günlerinden itibaren evlerde karşımıza çıkmaya başlayan rengarenk köşe takımları kaliteli dokusuyla tarzını yansıtıyor. Yağmur mobilya köşe takımı modelleri üzerinde fitilli desenler ve kadife kumaşlar en önemli ayrıntılardan biri. Leke tutmayan kumaşlar ise bu özelliğiyle hanımların daha çok tercih ettiği bir model.

Bu yıl köşelerde koyu renklerin hakimiyeti de görülmekte. Parlament mavisi ise yağmur mobilya köşe koltuk modelleri koleksiyonunda en çok kullanılan renk. Bu rengin üzerine açık mavi tonlarında kırlentler eklenerek hareketli bir model oluşturulmuş. Çiçekli berjer tasarımları ile tamamlanan yağmur mobilya köşe takımı modelleri oturma alanlarınızda ruhunuzdan esintiler sunacak.

Yağmur Köşe Takımı Modelleri ResimleriYorum Yaz

49 − = 43