Yalan Dünyanın Kitaplığı

Yalan dünyanın kitaplığı, evet, kitaplıklar açık ya da kapalı, duvara yerleştirilmiş ya da bir mekanı bölmek için kullanılmış olsun, kitaplık pek çok salonun vazgeçilmez bir öğesidir. Kitapları çok seviyorsak, sayılarının çok çabuk çoğaldığını unutmamız gerekir. Kitaplığımızı yerleştirmek için bir yer düşündüğümüzde bu önemli noktayı aklımızdan çıkarmamız gerekmektedir. Ama kitaplarımız az olduğu ve ilerde de sayılarının çok artmayacağını bildiğimiz zaman bile, kitaplık raflarına gazete ve süs eşyalarını yerleştirmek için çok kullanışlı olduğunu unutmamak gerekmektedir.

Yalan dünya kitaplığı gibi beyaz renk her zaman olduğu mekanı daha büyük ve daha ahenkli gösterir. Ayrıca yalan dünya kitaplığındaki dekoratif kesim ile ayrı bir güzellik sağlayacaktır. Kanepenin arkasına kanepenin sırta dayanma yerinin yukarısındaki yükseklikten başlayarak duvara, duvarın yalnızca bir bölümünü kapatılacağına, duvar girintisinin bütün iç alanını dolduracak şekilde dizayn ederek ve rafların sürekliliği duvara daha geniş bir görünüm vermektedir.

Yalan dünya kitaplığı bembeyaz basit ve temiz olabilir. Geometrik olarak kullanıla artı şekli ile de ayrı bir dinamiklik kazandırılmıştır. Bu özelliği ile trendleri yakından takip edeceksiniz.

kitaplık, kitaplık modelleri, 2013 kitaplık modelleri, yalan dünyanın kitaplığı

Yorum Yaz

77 − = 67