Yastık Modelleri 2015

Tatlı bir uykunun en önemli aracı olan yastık modelleri  sadece uyku için değil günlük kullanımlar için de dekoratif modeller sergilemektedir. 2014 yastık modelleri özellikle kumaşlarının canlılığı ile dikkat çekmektedir. Koltuklarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz yastıklar ile misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Görsel olarak evinize çok büyük farklılık yaratacaktır. Yatağınızın üzerinde kullandığınız geniş yastıkların haricinde genel olarak dekoratif olarak kullanılan yastık modelleri 2014 için oldukça yaratıcı modellere sahiptir.

Yeni sezon yastık modellerini her renkte bulmanız mümkün. Özellikle işlemeli kumaşlara sahip yastıklar en çok tercih edilen modeller arasındadır. Birkaç farklı renkte kanepelerinize koyduğunuz yastıklar ile çok canlı bir ortam yaratabilirsiniz. Koltuk için tercih edilen yastıklar için koltuğun kumaşına uygun kumaştan olması önemlidir.

Sade olan koltuk takımlarınızı canlandırmak için birçok renkle uyumlu bir şekilde yastık modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yastık modelleri modası için uygun olan yuvarlak yastık modellerini tercih etmeniz yeni sezon açısından uygun olabilir. Desenli ve çoğunlukla renkli olan yastıklar kare şekilde çok daha kullanışlı olabilir.

Yastık Modelleri 2015 Resimleri



Yorum Yaz

43 − = 36