Yastık Modelleri

Yastıklar evlerimizin bütün yaşam alanlarında hem dekoratif amaçlı hem de işlevsel olarak kullandığımız eşyalardır. Çocuk ve genç odalarında, yatak odalarında, oturma odası ve salonlarda rengârenk ve büyüklü küçüklü yastıklar evlerimizde bir sıcaklık vermektedir. Her tür kumaştan, çok farklı renk ve desenlerle yapılabilen yastık modelleri dekorasyonların da tamamlayıcı eşyalarıdır. Çocuk odalarında masal kahramanlarının ve çeşitli hayvanların bulunduğu baskılı kumaşlarla yapılan yastık modelleri onların hayal gücünü geliştirmektedir.

Oturma odalarımızda ve salonlarımızda koltuk ve kanepelere koyduğumuz rengârenk, desenli, düz kumaşlarla yapılan yastıklar koltuklarımıza bambaşka bir görüntü verebilmekte ve dekorasyonu tamamlamaktadır.

Birçok ev kadını kendi yaratıcılıklarını kullanarak farklı yastıklarla evlerini süslerken ev tekstil ürünleri yapan firmalar da artık çok farklı yastık modelleri ile evlerimizi süslemeye devam etmektedir. Yastıklar dekorasyon amaçlı kullanıldığı gibi iyi bir uyku uyumak için de vazgeçilmez eşyalardır. Kaliteli iç ve dış malzemelerle yapılan yastıklarda rahatça, bel ve boyun ağrısı çekmeden uyuyabiliriz. Özellikle internet sitelerinde çok farklı ve yaratıcı yastık modelleri bulunmaktadır.

Yastık Modelleri ResimleriYorum Yaz

− 2 = 5