Yatak Odası Dekorasyonu

yatak-odasi-dekorasyonu (12)

Yatak odasını dekore ederken, duvar boyasına uygun olarak tercih edilen portakal rengi mekana sıcak ve neşeli bir hava katarak kendini göstermektedir. Meşe cilalı lake dolap, komidinler ve özel olarak tasarlanmış yatak başlığı hepsi yatak odasının dekorasyonuna tamamlayacak öğeler arsında yer almaktadır.

Doğanın renklerini içeri taşımak düşüncesi olanlar için yaprak desenlerinle bezenmiş bir yatak örtüsü, duvar kağıtları veya duvar stickerları ile farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Yatak başının arkasındaki duvara duvarı süsleyen bir tablo asarak dekorasyona canlılık kazandırın.

Yatak odası dekorasyonunda sıcak ve canlı renklerin hakim kıldığı bu odaya tablonun her iki yanına değişik tarzda bezenmiş apliklerle dekore edebilirsiniz. Bu apliklerin yanına koyacağınız abajurlar tercih ederek yatak odası dekorasyonunda bir çığır açmış olacaksınız.

Yatak odası dekorasyonunuza uygun ferforje kornişler ve bunlara uygun olarak tasarlanan perdeler hatta zeminde kullanacağınız halının rengi, tonu hepsi bir bütünlük içinde ayrı ayrı dans eder gibi kendini gösterişe çıkaracaktır. Yatak odası dekorasyonunda bütünlüğü yakalamak o kadar da zor değildir. Sadece yapmanız gereken renk bütünlüğünü korumaktır.

yatak-odasi-dekorasyonu (16)

yatak odası, yatak odası dekorasyonu, dekorasyon, ev dekorasyon, yatak

Yorumlar

  1. muammer temuçin 05 Aralık 2013

Yorum Yaz

3 + 7 =