Yatak Odası Seçimi

yatak-odasi-modelleri (12)

Evde keyif yapmanın zamanı için yepyeni bir tasarımın şimdi tam sırası geldi. İşte sizler için her şeyi yanınızda tutan bir yatak odası tasarımı burada bulunmaktadır. Kitaplar, çalar saatinizi, aksesuarlarınızı hatta bütün ufak tefek eşyalarınızı derli toplu olmasını sağlayacak çok kullanışlı bir tuvalet masası ile işe başlayabilirisiniz. Bunun için sizlere yatak odası seçiminde ufak ipuçları ile yardımcı olmaya çalışacağız.

Sadece tuvalet masası deyip geçmeyin bu masalarda o kadar güzel bir şekilde tasarlanan hatta aksesuarlarınızı koymak için özel olarak tasarlanmış çekmeceleri bulunan modelleri vardır. Yatak odam küçük şifonyer veya tuvalet masası koyamıyorum diyorsanız sizlere ufak ipuçları vereyim. Gardırabınızı alırken içinde gizli çekmecesi olan ve bu çekmecelerin yeterli derinlikte olmasını ve gereken aksesuarlarınızı alacak genişlikte olmasına dikkat edin.

yatak-odasi-modelleri (20)

Yatak odası seçiminde ufak ipuçlarından bir diğeri ise askıların boyutlarıdır. Askıya asacağımız gömleğin yere değmemesi için yüksekliğin gömlek ve ceket için 110 cm olması ve manto veya elbiseler için de 160 cm derinliğinin esi en az 60 cm olması gerekmektedir.

yatak-odasi-modelleri (40)

yatak odası, yatak, yatak seçimi, yatak odası dekorasyonu, dekorasyon, inegöl mobilya, istikbal mobilya, yatak odası fiyatları, ucuz yataklar

Yorumlar

  1. #TÜRK Sızan Adam 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

1 + 3 =