Yatak Odası Seçimi

Yatak odası alırken ufak ipuçlarına ihtiyacımız vardır. Çünkü yatak odası sık sık değiştirdiğimiz ürünlerden değildir. Onun içindir ki her zaman kaliteden vazgeçmeyin diyoruz. Yatak odasında kalite en başta olan ipuçlarından biridir.

Yatak odası bildiğimiz gibi en rahat ettiğimiz evde yalnız kalmak istediğimiz zaman ilk tercih ettiğimiz yerin yatak odası olduğunu biliyoruz. Onun içindir ki yatak odası fazla kalabalık göz yorucu öğelerden uzak tutmak gerekmektedir. Ve yatak odasında tercih ettiğimiz rendin de duvarlar ile uyumlu renkte olmasına dikkat etmeliyiz.

Yatak odası seçiminde bir ufak ipucu daha verelim. Yatak odasındaki eşyaları da konumlandırırken de en fazla kullandığınız eşyanın en önde her zaman elinizin altında olacak şekilde dizayn etmeliyiz. Gardırobu yerleştirirken de çok kullandığımız eşyaları göz önüne fazla kullanmadığınız eşyaları arkaya koyabiliriz ve gece dolabı açtığımız zaman odanın ışığını açmadan dolap kapağı açılınca yanıp sönen ışıklandırma sistemi ile rahat edeceksiniz. Yatak odası seçiminde diğer dikkat edeceğiniz ufak ipuçları ise yeterli yeriniz yok komidin koymak istiyor fakat koyamıyor iseniz yukarı monte edilen hem kitaplık hem de komidin olarak kullanacağınız modeli tercih edebilirsiniz.

yatak odası seçimi, yatak odası, yatak odası modelleri, yatak, mobilya, dekorasyon

Yorum Yaz

56 − = 50