Yatak odası vintage

Yani romantik ve size eski zamanları hatırlatacak yatak odası satın almak mı istiyorsunuz, o zaman vintage yatak odası takımları sizin için ideal. Eskiye özlem duymak hepimizin ara sıra yaptığı bir şey, ama o günleri doya, doya tekrar yaşamak isteyenler vintage mobilya stili ile evlerini döşüyorlar.

Klasik diyebileceğimiz tarzda yatak odası sahibi olmak için mağazalara bir göz atmak ve en uygun fiyatlı ama en kaliteli vintage yatak odası modelleri nerelerde satılıyor bilmek lazım. Estetik ile şıklığın ve romantizmin birleştiği bu yatak odalarının en vazgeçilmez renkleri, pastel tonlarıdır. Yatak odası vintage olacaksa, renklerinin de mutlaka açık tonlarda seçilmesi gerekir.

Özellikle sarı ve su yeşili bu odaların en temel bilinen renkleridir. Yatak odası vintage modelleri görenlerin beğenisini kazanacak şekilde hazırlanmaktadır, evlerinizin bir anda havası değişecek, dost ve arkadaşlarınız size imreneceklerdir. Kraliçeler gibi veya krallar gibi uymak için siz de vintage yatak odası takımlarından seçebilirsiniz. Hele de başlığını kumaş ile kapitone olarak kaplatırsanız, bütün kıskanç bakışlar yatak odanızda toplanacaktır.

Yatak odası vintage ResimleriYorum Yaz

+ 30 = 38