Yatak Odasında Geometrik Dekorasyon

Yatak odasında geometrik dekorasyon ile yeni matematiksel oyunlar oynuyormuş gibi olacaksınız. Matematiksel oyunlar ve optik illüzyonlar yeni ve sürrenal bir kontrüksiyona imza atan tasarımcılarımız yatak odası takımlarında bazı geometrik oyunlar yaparak daha şık görünmesini sağlamışlardır.

Keskin geometrik hatlar, tekrar edilen lineer çizgiler ve katmanları öyle bir yerleştirdiler ki sanki yatak odasından bu geometrik dekorasyonu çıkarınca hiçbir özelliği olamyan parçaya benzeyeceğinden ellerinden geleni en iyi şekilde tasarlayarak sizler için ayrı bir geometrik dizayn tasarladılar.

Grafiker çizim çizer gibi çizimlerini o kadar bir bütünlük içinde çizdiler ki bir parçası ayrıldığı zaman bütünlüğü kaybolmadan dizayn etmeyi de başardılar.

Mat ve parlak yüzey kombinasyonları uygulayarak da her zaman ilk olmayı başararak yatak odası geometrik dekorasyonda en önde olmayı başardılar. Bu geometrik formları ile her zaman trendleri yakalayan yatak odası takımlarında bir değişik tarz arayanlar için her zaman tavsiye edeceğimiz bu modeli yerinde görmeniz için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz. Yatak odasında geometrik dekorasyonlar ve yenilik arayanlar tarzını bulamayanlar hepinizi buraya çağırıyoruz.

yatak odası, yatak odası dekorasyonu, dekorasyon, ev dekorasyonu, mobilya

 

Yorum Yaz

7 + 2 =