67a8a022f52532f369e3da304e177f93 Yatak Örtüsü Nevresim Takımları | Mobilya Ev Dekoru

Abone Ol

E-mail Adresinizi Girin:

Sitemize yeni konu eklendiğinde haberiniz olsun… FeedBurner

Google

Arama

Yatak Örtüsü Nevresim Takımları

Anasayfa > Ev Dekorasyon, Nevresim Takımları

yatak ortusu nevresim takimlari mobilyaevdekoru com 16 Yatak Örtüsü Nevresim Takımları

Yatak Örtüsü Nevresim Takımları
Yatak odası evi en özel yerlerinden biridir. Bu yüzden buraya yapacağımız her yeni bir şey evimizin havasını değiştirecektir. Hal böyle olunca da yatak odamıza yapacağımız en küçük şeye bile dikkat etmeliyiz. Yatak örtüsü seçimi yaparken de buna dikkat etmeli ve en uygun en modern en gösterişli olanı seçmeliyiz. Son zamanlarda her renk ve deseni olan hatta çocukların ayrı gençlerin ayrı kadınların ayrı ve erkeklerin ayrı modellerde yatak örtüsü bulmamız mümkün. Türkiye de birçok firma yatak örtüsü ve nevresim üretmekte de olup kişinin kendi isteğine göre modeller mevcuttur.

yatak ortusu nevresim takimlari mobilyaevdekoru com 46 Yatak Örtüsü Nevresim Takımları

Yatak örtüsü ve nevresim takımızın uyumu çok önemlidir. Seçeceğimiz yatak odası örtüsü yatak odamızın sıkıcı, boğucu yapacak bir ürün olmamalıdır. Özellikle dikkat etmemiz gereken kısım yatak örtüsü seçerken renginin yatak odasına uyumudur. Yani mesela yatak odamızı çok fazla kırmızı yada siyah renk tercihi çok yanlış olur. Yatak odası için en uyumlu ve en doğru renkler açık mavi, yeşil, gri hatta leylak rengi bile yatak odası için ideal bir seçim olabilir.

yatak ortusu nevresim takimlari mobilyaevdekoru com 39 Yatak Örtüsü Nevresim Takımları

Yatak örtüsü ve nevresim takımı için yapacağımız renk seçimi yatak odamızın bütün renkleri ile uyum içinde olmalı ve çok fazla karışık desenlerden olmamalıdır. Özellikle çocuklar için seçilen çizgi film kahramanlarının olduğu yatak örtüsü ve nevresimler son yılarda çokça tercih edilir. Bu çocukların yatak odasını şık ve renk cümbüşü haline getirir.

yatak ortusu nevresim takimlari mobilyaevdekoru com 33 Yatak Örtüsü Nevresim Takımları

Bunun yanında seçeceğimiz yatak örtüsü ve nevresim takımı beyaz olmaması da yatak odamıza ayrı bir şıklık ve zarafet getirecektir. Beyaz ve lila renkleri ile bütünleşen bir yatak örtüsü takımını seçerken odamızda da bu renk uyumunu dikkat edip öyle seçim yapmalıyız. Her ne renk yada desen seçeceksek bunu kendi yatak odamız ve bütçemize uygun seçmeliyiz.

yatak ortusu nevresim takimlari mobilyaevdekoru com 14 Yatak Örtüsü Nevresim Takımları

yatak örtüsü modelleri,nevresim takımları,yatak odası örtü modelleri,2013 nevresim takımları,2013 yatak örtüsü modelleri

Önceki Konumuz: Pike Takımları

Yatak Örtüsü Nevresim Takımları

0 Yorum yapılmış

DMCA.com Yatak Örtüsü Nevresim Takımları | Yatak Örtüsü Nevresim Takımları | Dekorasyones