Yatak Örtüsü Nevresim Takımları

Yatak Örtüsü Nevresim Takımları
Yatak odası evi en özel yerlerinden biridir. Bu yüzden buraya yapacağımız her yeni bir şey evimizin havasını değiştirecektir. Hal böyle olunca da yatak odamıza yapacağımız en küçük şeye bile dikkat etmeliyiz. Yatak örtüsü seçimi yaparken de buna dikkat etmeli ve en uygun en modern en gösterişli olanı seçmeliyiz. Son zamanlarda her renk ve deseni olan hatta çocukların ayrı gençlerin ayrı kadınların ayrı ve erkeklerin ayrı modellerde yatak örtüsü bulmamız mümkün. Türkiye de birçok firma yatak örtüsü ve nevresim üretmekte de olup kişinin kendi isteğine göre modeller mevcuttur.

Yatak örtüsü ve nevresim takımızın uyumu çok önemlidir. Seçeceğimiz yatak odası örtüsü yatak odamızın sıkıcı, boğucu yapacak bir ürün olmamalıdır. Özellikle dikkat etmemiz gereken kısım yatak örtüsü seçerken renginin yatak odasına uyumudur. Yani mesela yatak odamızı çok fazla kırmızı yada siyah renk tercihi çok yanlış olur. Yatak odası için en uyumlu ve en doğru renkler açık mavi, yeşil, gri hatta leylak rengi bile yatak odası için ideal bir seçim olabilir.

Yatak örtüsü ve nevresim takımı için yapacağımız renk seçimi yatak odamızın bütün renkleri ile uyum içinde olmalı ve çok fazla karışık desenlerden olmamalıdır. Özellikle çocuklar için seçilen çizgi film kahramanlarının olduğu yatak örtüsü ve nevresimler son yılarda çokça tercih edilir. Bu çocukların yatak odasını şık ve renk cümbüşü haline getirir.

Bunun yanında seçeceğimiz yatak örtüsü ve nevresim takımı beyaz olmaması da yatak odamıza ayrı bir şıklık ve zarafet getirecektir. Beyaz ve lila renkleri ile bütünleşen bir yatak örtüsü takımını seçerken odamızda da bu renk uyumunu dikkat edip öyle seçim yapmalıyız. Her ne renk yada desen seçeceksek bunu kendi yatak odamız ve bütçemize uygun seçmeliyiz.

yatak örtüsü modelleri,nevresim takımları,yatak odası örtü modelleri,2013 nevresim takımları,2013 yatak örtüsü modelleri

Yorum Yaz

− 3 = 3