Yaza Özel Romantik Mutfak Takımları

mutfak-takimlari (5)

Baharın gelmesi ile birlikte kendimizi dışarı atarız, fakat çoğunlukla içeride vaktimizi geçirmek zorunda kalırız. Evet, sıra evde en çok kullandığımız alan olan mutfağa bahar havasını getirmekle başlayalım. Özellikle her zaman kullanacağımız tabakları, kahvaltı setlerini çay takımlarını kahve takımlarını baharı andıran çiçek desenleri ile ilgili desenli takımlar alarak başlayabiliriz.

Özellikle sabah kahvaltılarını daha neşeli hale getirmek için bu bahar havasını andıran modelli tabaklar ile sunarak sabahın o mahmurluğunu hemen atacaklar ve kahvaltı için birbirleri ile yarışacaklardır.

Sadece bunlarla sınırlı kalmayın. Baharın bu sihirli ellerine bırakarak elerliniz ile bir dokunuş yaparak yaprağı yeşili desenleri ile süsleyin.

Özellikle evinize gelen misafirlere mutfakta romantik bahar havası yaşatmak istemez misiniz? O yeni aldığınız romantik bahar havasını estiren mutfak tabakları ile çok güzel bir şekilde donatarak sunacağınız çay saatleri veya altın günlerinde hep sizin sunduğunuz bu takıma bayılacaklar. Ve her yerde bu mutfağınızdaki romantik bahar havasını konuşacaklardır. Sadece çiçek desenleri değil güller, puantiyeler, en romantik şekiller ile mutfağınızı donatarak ikramlarınızı büyük bir zevkle sunun.

mutfak-takimlari (8)

mutfak takımları, porselen, mobilya, ev dekorasyon, istikbal mobilya, doğtaş mobilya

Yorum Yaz

23 + = 33