Yazlık Oturma Odası Modelleri

Yazlık evlerimizdeki odalarımızı dekore ederken daha çok açık renklerden ve yazın ferahlatıcı etkisini evlerimize getirecek olan eşyalardan yararlanmalıyız. Yazlık evlerimizdeki oturma odalarının dekorunda kullanacağımız eşyalar çok daha açık renklerde ve desenli olan kumaşlarla kaplı modellerde olmalıdır. Daha rahat ettirecek olan eşyalar seçilmelidir. Ne de olsa insanlar yazın tatilde rahat etmek ve dinlenmek isterler. Bu nedenle tercih edeceğimiz eşyalar daha hafif ve daha açık tonlarda koltuk takımlarını tercih etmeliyiz. Mesela hasır yaz için ideal bir seçim olacaktır.

Hasır birçok eşyanızda çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Hasır aksanlı koltuk takımlarını renkli desenli olan döşemelerle tamamlayarak çok şık bir yazlık evi koltuk takımına sahip olabilirsiniz. Hasır perdelerinizde ve halılarında da kullanabilirsiniz.

Diğer aksesuarlarınız arasında renk renk çiçekler, fenerler, kumsal taşlarıyla süslü dekoratif eşyalar yaz için ideal seçimler arasında yer alır. Duvarlara da yaz esintisini yansıtabiliriz. Kullanacağımız tablolarda yazı temsil eden detaylı tablolara yer verebiliriz.

Yazlık Oturma Odası Modelleri ResimleriYorum Yaz

64 + = 73