Yemek Odası Fiyatları

yemek-odasi-fiyatlari (23)

Yemek odaları bir ev için en önemli mobilya takımlarından biridir. Yemek yerken rahat ve konforlu bir şekilde yemek yiyebilmeniz için tasarlanmış olan yemek odası takımları ayrıca evlerinize güzel bir görünüm kazandırmakta, evinizin zarafet katmaktadır. Peki bu birbirinden şık ve güzel olan yemek odası takımları ne kadar?

Alacağınız yemek odası takımının büyüklüğü, kalitesi ve markası fiyatın belirleyici faktörleridir. Alacağınız yemek odası takımının kaç kişilik olduğu, masa ve sandalye ağaçlarının hangi ağaçtan yapıldığı yani kalitesi ve alacağınız yemek odası takımının markası fiyatı belirlemektedir.

Ama genel olarak 4 kişilik bir yemek odası takımı 300 TL’den başlayıp 1000 + TL’ye kadar uzanmaktadır. Bunlara ek olarak yemek odası takımının parça sayısı da fiyat belirleyicilerindendir. Örnek olarak birkaç yemek odası takımı fiyatı sizlere sunayım:

Destina Yemek Odası:1.290.00 TL, Fiore Yemek Odası: 1.490.01 TL Barış Avangarde Yemek Odası: 7.446.00 TL Yeni Şehir Yemek Odası: 5.295.00 TL bu fiyatlar farklı birçok model için değişmektedir. Sizlerde bütçenize ve zevkinize en uygun yemek odası takımı ile şıklık ve konforu yemek yerken bir arada bulabilirsiniz.

yemek-odasi-fiyatlari (8)

yemek odası, yemek odası fiyatları, modern yemek odaları, en güzel yemek odası modelleri, modern yemek odası, yemek odası dekorasyonu

Yorum Yaz

48 − = 39