Yeni Çıkan Salon Takımları

2014 SALON TAKIMI MODELLERİ

Evin en önemli köşesi konumunda olan salonlar bu sezon şıklığını ortaya koyuyor. 2014 salon takımı modelleri koyu ve açık tonlarıyla farklı renk seçeneklerini bir arada tutuyor. Koltukların yerden yüksek oluşu titiz ev hanımlarının kurtarıcısı konumuna geliyor. Ayrıca bu sezon salon takımı modellerinde kumaşların yırtılmaya ve temizlenmeye daha elverişli olduğunu söyleyebiliriz.

Eskiden olduğu gibi eşya fazlalığını ortadan kaldıran yeni sezon salon takımı modellerinde az mobilyayla modern bir görünüm sağlanıyor. Cam sehpalar yerine salon takımı modellerinde yeni sezonda ahşap ve orta boy sehpalar göze çarpıyor. Ortada şık bir görünüm sağlayan bu sehpalara ek olarak misafirleriniz için küçük sehpa çeşitleri de mevcut.

Salon takımı modellerinde eşyaların fazla yer kaplamamasına önem verilmiş. Özellikle konsola bitişik ayna yerine salon takımı 2014 modellerinde konsoldan ayrı şık bir aynanın duvarda asılı olması önerilen seçenekler arasında. İlerleyen zamanda salonların daha modern bir görünüme sahip olması için kaba koltuklar yerine yer kaplamayan koltuklar ön plana çıkıyor.

Yeni Çıkan Salon Takımları ResimleriYorum Yaz

49 − = 47