Yeni Sezon Çilek Genç Odası

cilek-genc-odasi-modelleri (5)

Gençler için dizayn edilen odalar için türkiyede ve dünyada bir çok firma bualanda mobilya ve dekorasyon malzemesi ürettimi yapmaktadır. Bunların başında türkiyede çilek genç odası gelmektedir. Hemen emen herkesin bir kere adını duymuş olduğu yada mağazalarda showroomlar da gördüğü yatakları. Gençler için daha rahat, daha konforlu, daha sağlıklı ve en önemlisi daha kullanışlı hale getirerek sunmaktadır. Çilek genç odası yaklaşık 15 yıl önce kurulmuş olmasına karşın baya bir kesim tarafından takip edilip kullanılan bir marka haline gelmesindeki en büyük etken belkide sadece çoçuk ve genç odası alanında çalışma yapmasıdır.

Türkiyede bir çok ilde bulunan Çilek genç odası mağazsı yada showroomları dünyadada bir çok ülkeye  satış yapmaktadır artık. Şuanda yaklaşık 70 ülkeye satışı yapılan Çilek genç odaları dünya çapında bir marka olmaya aday artık.  Birbirinden farkılı tasarımları olan çilek genç odası bütün gençlerin evkine göre ürünleri bünyesinde barındırıyor. Kız ve Erkek çoçukları için birbirinden farkılı konseptler bulmamız mümkün.

Genelde gençlerin canlı renkleri terci etmesinden dolayı çilek genç odalarının tüm konseptlei çok canlı çok farklı. Örneğin en son piyasaya çıkan çilek genç odası modelleri Active, Royal, Lila, Flora, Captain ve Postive dir. Bütün bu ürünlerde yaklaşık aynı şeyler olmasına karşın renkleri yada desenleri farklılığı oluşturmaktadır.  Karyola, baza, kitaplık, çamaşırlık, komidin, çalışma ünitesi, çalışma masası gibi ürünlerin yanı sıra çeşitli aksesuarlarda bulmamız mümkün mesela farklı renk ve desende yatak örtüleri, yine aynı şekilde farklı desen ve renklerde perdeler,  halılra yada farklı renk ve modellerde sandalyeler bulabiliriz.

Her zevke uygun mobilya üretimi yapan Çilek genç odasında fiyatlar ortalama olarak 1500 TlL’den başlamaktadır. Kız yada erkek çoçuklar için çok farklı modeleri mevcut olan çilek genç odalarının. Genelde kız çoçukları için pembe rengin ağırlıklı oldukları modeler tecih edilirken erkek çoçuklar için ise genelde yarış arabası biçminde yataklar tercih edilmektedir. Çoçuğumuzu sağlığı ve bizim bütçemizi sarsamayacak çilek genç odaları için en yakın çilek mağazasına uğramamızda fayda var.

cilek-genc-odasi-modelleri (8)

çilek genç odası, genç odası, 2014 genç odası, genç odası modelleri, modern genç odası modelleri, genç odaları fiyatları, genç odaları, en güzel genç odası modelleri

Yorumlar

  1. alara 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

94 − = 89