Yeni Sezon Mutfak Modelleri

 2014 MUTFAK MODELLERİ

Yemek yemeden yapamayacağımız için mutfaklar evlerimizin en önemli alanlarından birini oluşturmaktadır. Bu doğrultuda mutfaklar gün geçtikçe çeşitli şekilde farklılaşmaya başlamıştır. 2014 mutfak modellerinde asla mutfakta bu renk olmaz dediğimiz renkler karşımıza çıkıyor. Mutfaklarda bir anlamda sınırları kaldırmış oluyoruz.

Özellikle ankastre modellerin yaygınlaşmaya başladığı günümüzde yeni sezon mutfak modellerinde daha estetik görünümler ortaya çıkmış oluyor. Ayrıca beyaz eşyaların yerini siyah renginin alması bu anlamada modern bir etki yaratmış görünüyor. Buzdolabı, bulaşık makinesi gibi görünen eşyaların mutfak dolapları şeklinde kaplanması mutfak modelleri yeni sezonunda yine karşımıza çıkıyor.

Özellikle geniş mutfaklar için tercih edilen orta tezgahlar mutfak modelleri 2014 sezonunda sıkça önerilen bir durum. Ayrıca lavoboların çift taraflı olması mutfak modellerinde çok görülmese de bu sezon ön plana çıkmış oluyor. Mutfakta eşyaların yeri önemli olduğundan dolaplarda farklı tasarımların oluşması bu yılki mutfak modellerinde pratiklik ve hız yönünden avantaj oluşturmuş görünüyor. Derin ve geniş olarak tasarlanmış çekmeceler ise tencerelerin yerleşmesine kolay bir çözüm oluyor.

Yeni Sezon Mutfak Modelleri ResimleriYorum Yaz

2 + 4 =