Yeni Sezon Salon Takımları

salon-takimlari-2014 (10)

Bu yazımızda yeni evlenenler veya  evlerinde değişiklik yapmak isteyenler için yeni sezon salon takımları hakkında bilgilendirmek istiyoruz. İnsanın en mutlu olduğu yerleri evleridir, her akşam evlerimize geldiğimizde günün stresini, yorgunluğunu üzerimizden atmak ve biz rahat  hissettirecek olan koltuklarımız yani salon takımlarımızdır. Yeni sezon salon takımlarında firmaların önceliği çok rahat kullanışlı ve şık koltuklar tasarlamışlardır.

Sizlerin zevkleri ön plana da tutularak istediğiniz renk ve modelde salon takımlarına ulaşmak artık çok kolay yer kaplamaması açısından çok modern ve spor bir görüntüsü bulunan yeni sezon salon takımlarının  büyük koltuklardan daha küçük koltuk modellerini tasarlamışlardır.

İki üçlü iki berjer modelden oluşan guruplar tercihler arasındadır, hemen hemen birçoğu yatağa dönüşen modelde evimizde kalmak için gelen misafirlerimizi de ağırlamakta bize çok kolaylık sağlamaktadırlar.

Her sezon yenilenen Bellona salon koltuk takım modelleri şık görünümle  ile ve her zevke,farklı bütçelere hitap edebilmesi ile karşımıza çıkmaktadır.koleksiyonunda yer alan Santana adlı ürünü yeni sezon koltuk modelidir, üründe sahip olan hakim krem tonu, salonunuza kolayca uyum sağlayacaktır,küçük bir salona sahipseniz bu takımı salonunuz için düşünebilirsiniz.

salon-takimlari-2014 (8)

Yorum Yaz

13 − = 8