Yeni Sezon Vitrin Ve Duvar Ünitesi

tv-unite-modelleri (1)

Adore piyasaya çırakmış olduğu demonte ürünleri arasında yer alan Tv Ünitelerinin de diğer mobilyalar bakımından kullanımı ve montesi bakımından rahatlık ön planda tutulmuştur. Adoredemonte blok vitrin ve duvar ünitesi tamamen doğal bir ahşap yapılı görünüme sahip olmakla beraber, kullanılan renk tonlamasının lake beyazla uyumu sayesinde salonlarımıza ve odalarımıza ayrı bir ahenk ve şıklık katmaktadır.

Adore tasarımcıları tarafından estetik bir görsellik üzerine tasarlanmış ve modern çizgilerin ön planda tutulmuş olduğunu kurulum sonrası rahat bir şekilde fark edilebilmektedir. Adoredemonte blok vitrin ve duvar ünitesinin kurulumu da bir o kadar rahat ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir.

Demonte olarak satılmakta olan ünitelerin içinde bulunan kullanım ve kurulum kılavuzu sayesinde, özel olarak tasarlanmış vida sıkma çubuğu sayesinde kurulumu tamamen eğlenceye çevirerek kısa bir süre zarfında tamamlayabilirsiniz. Üstelik bu kurulum aşamasında kesinlikle çekiç, matkap tarzında hiçbir ürünü gereksinim bile duymayacaksınız.

 Tv ünitesinde bulunan raflarına evinizde bulunan DVD lerinizi, uydu cihazlarınızı ve cd lerinizi koyabilir, bunun yanı sıra kitap ve dergileriniz ile de kitaplık olarak da kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra ortalıkta bulunan dağınık eşyalarınızı da toparlayarak uygun bir şekilde görsellik kazandırabilirsiniz.

tv-unite-modelleri (19)

tv ünitesi, tv ünite modelleri, 2013 tv üniteleri, duvar ünitesi, vitrin, dekoratif tv ünitesi

Yorum Yaz

− 6 = 2