Yeni Sezon Yatak Odaları

Bir evliliğin mutluluğu, seksin kalitesi ve bir çiftin sağlık ve refahı yatak odasının Feng Shui ile etkilenebilir. Yatak odası yaşantımızın yaklaşık üçte birini geçirdiğimiz yerdir uyumak da en korunmasız olduğumuz zamandır. Yatak odası pillerinizi yeniden şarz ettiğiniz ve fiziksel ve ruhsal gücünüzü yeniden kazandığınız özel bir yerdir ve öyleyse huzurlu, güvenli, yumuşak ve sessiz olmalıdır. Aynı zamanda kişiliğinizi de yansıtmalıdır. Aksi taktirde tam bir rahatlama yaşayamazsınız. Bir yatak odası için en iyi yönlendirme güneşin sıcaklığından uzak genç ve aktif insanlar için doğuya ve daha yaşlılar için batıya bakan yöndür. Yatak odası için en iyisi trafik gürültüsünden, iyi bir havalandırması yoksa mutfak, banyo ve erzak odasından uzak olmalıdır çünkü, besledikleri durgun Qi sağlık problemlerine neden olabilir. Gerekirse koruyucu bir bölüm yapın.
Tavan ne çok yüksek ne de çok alçak olmalıdır katedral tavanları çok yüksek ve 8 feet (2.5m) muhtemelen çok afçak kabul edilir. Alçak görüşlü tavan veya ışık, yatağın üzerinde iyi değildir çünkü açılan negatif Sha Qi’ yi yönlendirir ve baş ağrısı, hastalık veya düzensizliğe neden olabilir. Evli bir çiftin yatağını ikiye bölen, başın üzerinde ki bir ışık anlaşmazlığa da neden olabilir.
Düzensiz şekilli bir odada dolapların, lıkların veya duvarların keskin kenarlarının kapatılmış olmasına dikkat edin aksi taktirde sonuç, küçük sağlık problemleri veya alınganlıklar olabilir.

yatak odası modelleri, renkli yatak odası, yatak odası fiyatları

Yorum Yaz

96 − 91 =