Yeni Sezon Yatak Odası Fikirleri

Yatak odanızda değişiklik yapacağınız bir hayli değişik nokta bulabilirsiniz. Çok uygulanmayan ancak yatak odasında dekorasyon değeri yüksek olan bir noktadan söz etmek istiyoruz. Yatak ucu değerlendirilmesi ve bu tertip etme yapılırken farklı bir dekor ele geçirilmesi için pratik ve size faydalı olabilecek çok sayıda farklı ve değişik fikir bulunuyor.
Yatak odanızda en yoğun trafiğin olduğu alan yatak ucu bölümünüzdür. bazen alan darlığından çok fazla bir seçeneğiniz olmasa da yapılacak farklı uygulamalar ile işlevsel ve dekoratif görünümlü bir alan haline dönüşebilir. Yapılacak uygulamalar arasında sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm bulabilirsiniz.
Mesela şayet evcil hayvanınız varsa ve yatağınızı paylaşmak istemiyorsanız bu bölümü onun için ayırarak bir kedi köpek yatağı koyabilirsiniz. Yayvan sehpalar kullanarak farklı aksesuarları, battaniye, yastık ve kitaplarınızı bu alanda bulundurabilirsiniz.
Makyaj masanızı yatak düzeyindeki bir konsol, masa kullanarak buraya taşımayı düşünün. Konsol veyahut masanın altına girecek bir tabura ya da sandalye işinizi görecektir. Bu sayede yatak ucunuzu işlevsel bir şekilde değerlendireceksiniz. İki koltuk ya da sandalye ve ufak bir sehpa ile oturma alanı yaratabilirsiniz. Biraz büyük yer kaplayacağı için alan sıkıntısı olmayan odalarda uygulanabilir.
İki kişilik koltuklar giyinme alanı ya da kitap okuma alanına dönüştürülebilir. Yalnızca kitap okumayı ve giyinmeyi değil ufak bir şekerleme yapmanızı da sağlayacaktır. Bu alan şayet çok küçük ise iki küçük tabure ile sevimli ve kullanışlı bir alana dönüşecektir.
Yatarken TV izlemeyi seviyorsanız bu alanı TV dolabı olarak tertip edebilirsiniz. Ekstradan yapılacak ince bir duvar uygulaması tam yatak ucunuzda bulunarak TV’nizi asmanıza olanak verecektir. Veyahut ince bir dolabı bu amaçla kullanabilirsiniz. Tavana asılan aparatlarda televizyonunuzun bu alanda kullanılmasına imkan tanır.

Yeni Sezon Yatak Odası Fikirleri ResimleriYorum Yaz

84 − 76 =