Yeni Sezon Yemek Odası Modelleri

yemek-odasi (9)

Mutfaklarda country stilini benimseyip bu tarzı yemek odalarına taşıyarak sıcak ve samimi hayatı yaşamak isteyenlerin yanında geçmişe duyulan özlemi de hiçbir zaman unutmayan klasik model ve günümüzün modern hayatı ile bütünleşen yeni tarz modern yemek odaları hepsini bir arada bulabileceğiniz modelleri sizler için tasarladık.

Yemek odası her zaman vazgeçilmezler arasında olup, dekorasyonda yenilik yapmayı sevenler için günlerce gezip karar vermenizi zorlaştırmamak için sizler için bütün modelleri bir arada herkese uygun olanı tasarlayıp buluşturduk.

Yemek odası takımlarında geometrik kesimin dizaynı ile dinamiklik ve fonksiyonellik kazandırılırken. Ayrı ayrı kullanmanızı sağlayacak modüler sistem olan büfesi ve tv ünitesi her şey sizlere göre tasarlandı. Hatta yemek odası ile mutfak ayrı yerde ise gidip gelirken yorulacağınızı düşünerek özel olarak tasarlanan üstten açılmalı kaşıklık tasarlanan modellerimiz dahi bulunmaktadır.

Çok kullanışlı olan büfesine de yemek takımlarını büyük bir rahatlıkla koyabilir ve misafirlerinizi yemekte yalnız bırakıp mutfağa gidip gelmek zorunda kalmayacaksınız. Böylece misafirleriniz ve ailenizle geçireceğiniz hoşça vakit ve sohbetlerden uzak kalmamış olacaksınız.

yemek-odasi (12)

yemek odası, yemek odası modelleri, yemek odaları, ucuz yemek odası, 2013 yemek odası, yemek odası fiyatları

Yorum Yaz

64 + = 73