Yeni yatak odası takımları

Yatak odası bir evin en mahrem odalarından biridir. Hayatının büyük bir kısmını yatak odasında geçiren insanlar çoğu zaman yatak odasına gereken ihtimamı göstermez. 2014 yatak odası takımları yatak odasına özen göstermek isteyenler için farklı zevklere uygun tasarımlara sahiptir.

2014 yatak odası takımları yatak odasının en az salon kadar şık olması gerektiğini düşünenlere elegan ve zarif modeller sunmakta.

Teknolojinin nimetlerinden de mümkün olduğu kadar yararlanılmaya çalışılan yatak odası takımları ileaydınlatmalı ve ses sistemli yatak başlıkları gittikçe yaygın hale gelmekte. Bu sayede her türlü müzik çalar aygıt sisteme bağlanabilir.

Klasik müzik eşliğinde uykuya dalmak isteyenler için özel olarak düşünülmüş bu detay sayesinde müzik keyfini yatağa taşımanız mümkün. Artı pek çok yatak başlığında bulunan ışıklandırma ise uyku öncesi kitap okumayı sevenlere yönelik bir tasarım.

Yatak odası takımları 2014 yılı boyunca ev sahiplerinin yatak odalarını süslemeye devam edecek. 2014 yatak odası trendi gösterişli modelleriyle olduğu kadar sade ve pratik modelleriyle de insanların ilgi odağı olmaktadır.

2014 Dekorasyon Trendleri

Birçok alanda olduğu gibi dekorasyonda da trendler yıllara göre değişiklik göstermekte. Modaya uygun aksesuarları ve renkleri kullanarak, yaşam alanlarınızda farklılıklar yaratabilirsiniz. Dekorasyonda 2013 trendlerine göz atacak olursak yeşil ve lacivert renklerin ön plana çıktığını görebiliriz. Bu renklerle ve renklere uygun objelerle evlerinizde yenilikçi bir görüntü yaratmanız mümkün.

Yeni yatak odası takımları ResimleriYorum Yaz

8 + 2 =