Zebrano Yatak Odası

Yatak odalarında son birkaç yıldır açık renkler hakim. <strong>Zebrano yatak odası modelleri</strong> de çoğunlukla beyaz ve pembe renklerin hakimiyetinde. Son derece modern ve zarif görünen yatak odaları hayranlığınızı kazanacak göz kamaştıran ayrıntılarıyla yatak odalarınızı süsleyecek. Her geçen yıl biraz daha değişen yatak odalarında <strong>2015 zebrano yatak odası modelleri</strong> rüzgarı esecek. Çoğu klasik mobilya tarzında tasarlanan modeller arasında spor ayrıntılar da mevcut.

<strong>Zebrano yatak odası modelleri</strong> modernliği yansıtabilecek sayısız detayıyla ve bunun yanında birbirinden kullanışlı parçalarıyla yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni evleneceklerin çok sık bir şekilde tercih ettiği <strong>Zebrano klasik yatak odası modelleri</strong> kullanılan aksesuarlarla birlikte tam bir yeni gelin odasını yansıtacak.

Artık yatak odalarında açık renk tonlarının tercih edildiğinden bahsetmiştik. Yatak odalarına modern bir ambiyans katan <strong>zebrano beyaz yatak odası modelleri</strong> ışığı yansıtan parlak görünümüyle oldukça iddialı. İddiasını sürdürmesini sağlayan bir diğer ayrıntı ise büyük ve birkaç parça sürgülü kapaktan oluşan gardrop modelleri oluyor. Bu dolapların içerisinde ayrıca çekmeceler, pantolon asma yerleri ve elbise asma yerleri bulunuyor. Çok kullanışlı olan <strong>zebrano modern yatak odası</strong> <strong>modelleri </strong>parçalarından biri de aynalı şifonyer oluyor. Bu parçayı hanımlar makyaj masası olarak da değerlendirebilmekte. Muhteşem görünümüyle ve abartılı şıklığıyla <strong>zebrano leoparlı yatak odası modelleri </strong>de gelin adaylarının çok beğendiği bir tasarım. Prizma desenleri ve parlaklığıyla ışığı yansıta bu modeller siyah renkten tasarlanmış ve aralarda leopar desenler bulunuyor.

<strong>Zebrano yatak odası modelleri</strong> bu sezon tasarımlarında abartılı detaylara yer vererek ilgi çekici modeller sunuyor. Leopar detayların yanı sıra siyah ve kırmızı renklerinin uyumundan da faydalanan markanın tasarımlarını incelediğinizde fark yarattığını göreceksiniz. Kullanışlı bazaları, şık yatak başlıkları ve tüm fonksiyonel parçalarıyla birlikte <strong>zebrano yeni yatak odası modelleri</strong> yeni evleneceklerin ilk adresi zebrano olacak. Markanın diğer tasarımları da iddialı parçalardan oluşuyor. Alışılmışın dışında renkler kullanarak yatak odalarını canlandıran <strong>zebrano yatak odası modelleri</strong> gece mavisi dahil birçok rengi kullanarak farklı tarzlar yaratmış. Tüm modellere göz atarak yatak odanıza en uyumlu tasarımı seçebilirsiniz.

Zebrano Yatak Odası ResimleriZebrano Yatak Odası-12

Yorum Yaz

46 − 45 =